Продукція

Практично всі технологічні машини та механізми у всіх галузях промисловості, у комунальному господарстві оснащені електричними приводами. На базі перетворювачів частоти, можлива реалізація автоматизованого частотного електроприводу з використанням масових, надійних та дешевих 3-х фазних асинхронних двигунів із короткозамкненим ротором. Висока ефективність застосування автоматизованого перетворювача частоти (далі ПЧ) для регулювання параметрів та оптимізації режимів роботи різних технологічних систем підтверджено багаторічною світовою практикою. Регульований ПЧ визнано однією з найефективніших енергозберігаючих технологій.



Вся продукція виготовляється відповідно
до ТУ У 31.2-32031071¬005:2005 "Низьковольтні комплектні пристрої кранових механізмів"



Області застосування

Загальнопромислове застосування

Різні системи вентиляції, водопостачання, компресори, підйомнотранспортне обладнання, верстатний привід.


Енергетика

Конвеєри подачі вугілля, живильні, мережеві та підживлювальні насоси, димососи, балансувальні верстати.


Комунальне господарство

Насоси водопостачання та водоочисних споруд, керування багатонасосними станціями, вентилятори та системи кондиціювання.


Нафтова та газова промисловість

Бурові установки, насоси нафтоперекачування та компресори газоперекачування, станції охолодження газу.


Хімічна промисловість

Млини, міксери, центрифуги, дозатори, екструдери, технологічні насоси.


Цементна промисловість

Млини, конвеєри, транспортери, бетономішалки.


Вугільна та гірничодобувна промисловість

Транспортери та конвеєри, дробильне обладнання та млини, шахтні підйомні машини та електротранспорт, гідро- та пневмосистеми.


Чорна та кольорова металургія

Прокатні стани, рольганги, вантажопідіймальні крани, вагоноштовхачі, перевантажувачі, сталевози.


Деревообробна та целюлозно-паперова промисловість

Бумагоробні машины, моталки, пилорамы.


Харчова промисловість

Конвеєри, фасувальні та розливні лінії, пакувальні машини.


Сільське господарство

Тваринницькі комплекси, цукропереробні заводи, елеватори.





Широкий клас машин і механізмів має «вентиляторну» механічну характеристику, відповідно до якої момент навантаження пропорційний другому ступеню швидкості, а потужність пропорційна третьому ступеню швидкості (кубічна залежність РпЗ).

Усі насоси, вентилятори, димососи тощо. механізми технологічних систем теплоенергетики, промисловості, комунального господарства, транспорту, нафти та газу мають «вентиляторну» механічну характеристику. Оскільки продуктивність цих машин пропорційна частоті обертання (швидкості), вони є величезним резервом енергозбереження.

Якщо середня протягом певного періоду роботи продуктивність і, отже, швидкість насоса становить 80%, то середня за цей період потужність споживання електроенергії становитиме близько 51% номінальної потужності двигуна. Результат 50% економії електроенергії!




Енергозбереження за рахунок м'якого пуску

Енергозберігаючий ефект м'якого пуску проявляється в основному в потужних (понад 200 кВт) низьковольтних електроприводах механізмів, за характером навантаження періодичних пусків і зупинок, що вимагають періодичних, а не безперервного регулювання швидкості. Привідні двигуни, що використовуються тут, як правило, допускають обмежену кількість прямих пусків за період експлуатації через руйнівних пускових струмів великої кратності (6-8 кратних) і динамічних навантажень в самому двигуні і в механізмі. Крім того, прямий пуск потужних агрегатів створює глибокі просідання і неприпустимі спотворення напруги мережі живлення. Пристрої м'якого пуску обмежують кратність пускового струму на рівні 2-3 щодо номінального струму двигуна і виключає ударні механічні навантаження обладнання.




Застосування комплектних ПЧ за рахунок оптимізації режимів роботи та управління технологічного обладнання дозволяє зменшити непродуктивну витрату та скоротити споживання енергетичних та сировинних ресурсів:

    - води у системах водопостачання та теплопостачання на 10-20%;

    - теплової енергії у системах опалення на 10%;

    - органічного палива у системах теплоенергетики на 4-6%.



Застосування комплектних ПЧ забезпечує підвищення надійності, збільшення ресурсу роботи та міжремонтних інтервалів електротехнічного, механічного та гідравлічного обладнання у 1,5-2 рази за рахунок:

    - роботи механізмів більшу частину часу на знижених швидкостях із зменшенням циклічних та вібраційних навантажень на підшипники, ущільнення, вузли кріплення та фундаменти механізмів та електродвигунів;

    - зведення до безпечного мінімуму ударних механічних, гідравлічних та електродинамічних навантажень при м'яких пусках та у перехідних режимах регулювання;

    - виключення кидків струму та зниження величини пускових струмів в обмотках електродвигунів при м'яких пусках;

    - підтримання оптимального гідравлічного режиму та виключення гідравлічних ударів та розривів трубопроводів при пусках, зупинках насосів;

    - виключення зносу запірно-регулюючої арматури у зв'язку зі зняттям з неї регулюючих функцій.




Економічний ефект від зниження витрат на обслуговування та ремонт обладнання в деяких випадках можна порівняти з ефектом енергозбереження.




Нагору